تبلیغات
خاطرات زیارت امام رضا (ع)

خاطرات زیارت امام رضا (ع)
فدای مهربونی ات بشم
قالب وبلاگ

در یکی از سفرها با جوانی مومن در حرم آشنا شدم با صحبتهایی که با ایشان نمودم متوجه گردیدم ایشان دوستی دارند که به آن بسیارعلاقمند می باشند و این دوست به لحاظ تکلیفی که بر دوشش بود به سفر رفته بود. از صحبتهای این جوان متوجه شدم که این دوستی آنقدر عمیق می باشد که مانند رابطه مریدی و مرادی می باشد و این دوست برایشان الگوی کامل یک دوستی می باشند. لذا با توجه به اینکه احتمال عدم بازگشت از سفر را می دادند و در ضمن نگران همسر و فرزند کوچک دوستشان بودند لذا به آقا علی بن موسی الرضا متوسل شده بودند. صحبتهای زیادی با ایشان نمودم از جمله اینکه دوست خوب بسیار مهم است ولی وابستگی چیز خوبی نمی باشد چون انسان موجودی است که ممکن است دچار انحراف از مسیر حق گردد و برای ما سخت باشد که مثلا روزی دوستی که برای ما الگو بوده در مسیر بیراهه باشد و این ممکن است عوارض و آسیبهایی به انسان وارد نماید و به ایشان گفتم بهترین دوست برای ما خدا و اهل بیت می باشند که همواره بودن در این مسیر یعنی خوشبختی و عاقبت به خیری. در هر صورت حدود یک روزی را با هم بودیم و من از سفر زیارتی برگشتم حدود یک هفته دیگر ایشان تماس گرفتند و با خوشحالی تمام گفتند که دوستشان از سفر برگشته و این را ازالطاف خدا و عنایت حضرت می دانستند.
طبقه بندی: عنایات و کرامات آقا ،
[ دوشنبه 9 بهمن 1391 ] [ 08:39 ب.ظ ] [ محمودرضا خورشیدیان ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای من ثابت شده است تا دلت شکسته نشود برای زیارت آقا علی بن موسی الرضا دعوت نخواهی شد و به محض اینکه به یاد آقا و حرم با صفایش بیفتی و دلت شکسته شود و قطره ای اشک در چشمت جمع شود یقین بدان که از طرف آقا دعوت شده ای و هر چه سریعتر باید خود را آماده این سفر پربرکت و معنوی بنمایی و این را در ذهنت بسپار کسی را که آقا دعوتش نماید خود آقا به استقبالش می آید و در تمام ایام سفر مراقبش خواهد بود و موقع برگشت بدرقه اش می نماید چرا که او زائرانش را بسیار دوست می دارد
اینجانب خادم الرضا محمود رضا خورشیدیان روز چهارشنبه سوم شعبان 1434 قمری مصادف با تولد امام حسین (ع) توسط امام رضای عزیز مفتخر به خادمی حضرتش شدم انشالله که همیشه لایق این عنایت باشم.

خداوند را شکر و سپاس می گویم که توفیق خادمی حضرت عبدالعطیم حسنی (ع) را نیز در تاریخ 10 شهریور 1395 مصادف با 27 ذی القعده 1437 عطا نموده است.
نایب الزیاره شما باشیم در
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب