تبلیغات
خاطرات زیارت امام رضا (ع)

خاطرات زیارت امام رضا (ع)
فدای مهربونی ات بشم
قالب وبلاگ
یکی از همکارانم که در جریان سفر زیارتی من بود و طبق گفته خودشان تاکنون به زیارت آقا نرفته اند  روزی رو به من نمود و گفت اگر این دفعه پیش آقا رفتی التماس دعا دارم و من گفتم پیغام شما را به آقا می رسانم . ایشان فرمودند که اگر خواسته هایم محقق شود به زیارت آقا می روم . چند هفته گذشت روزی رو به من نمود و گفت یکی از دو چیزی را که از آقا خواسته بودم محقق شد. من رو به ایشان نمودم و گفتم الوعده وفا و ایشان گفت یک خواسته دیگرم مانده و من گفتم انشاءالله با دعای آقا آن هم تحقق می یابد.


طبقه بندی: عنایات و کرامات آقا ،
[ دوشنبه 9 بهمن 1391 ] [ 08:50 ب.ظ ] [ محمودرضا خورشیدیان ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای من ثابت شده است تا دلت شکسته نشود برای زیارت آقا علی بن موسی الرضا دعوت نخواهی شد و به محض اینکه به یاد آقا و حرم با صفایش بیفتی و دلت شکسته شود و قطره ای اشک در چشمت جمع شود یقین بدان که از طرف آقا دعوت شده ای و هر چه سریعتر باید خود را آماده این سفر پربرکت و معنوی بنمایی و این را در ذهنت بسپار کسی را که آقا دعوتش نماید خود آقا به استقبالش می آید و در تمام ایام سفر مراقبش خواهد بود و موقع برگشت بدرقه اش می نماید چرا که او زائرانش را بسیار دوست می دارد
اینجانب خادم الرضا محمود رضا خورشیدیان روز چهارشنبه سوم شعبان 1434 قمری مصادف با تولد امام حسین (ع) توسط امام رضای عزیز مفتخر به خادمی حضرتش شدم انشالله که همیشه لایق این عنایت باشم.

خداوند را شکر و سپاس می گویم که توفیق خادمی حضرت عبدالعطیم حسنی (ع) را نیز در تاریخ 10 شهریور 1395 مصادف با 27 ذی القعده 1437 عطا نموده است.
نایب الزیاره شما باشیم در
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب