تبلیغات
خاطرات زیارت امام رضا (ع)

خاطرات زیارت امام رضا (ع)
فدای مهربونی ات بشم
قالب وبلاگ

نمی دانم که این فکر از کدام سفر در وجودم شکل گرفت ولی دوست داشتم که همسفرهایم آدمهایی باشند که اهل معرفت به خدا و عشق اهل بیت را در سینه داشته باشند تا در طول سفر بتوانم صحبتهایی که دوست دارم با آنها مطرح نموده و احساس خوبی از سفر پیدا نمایم لذا در دلم چنین خواسته ای را همواره با حضرت مطرح می نمودم. الان چندین سفر پیاپی با افرادی همسفر می شوم که یا خادم آقا هستند و یا آنقدر عشق به خدا و اهل بیت دارند که انسان هر لحظه ای که با آنهاست بهترین لحظه زندگی اش می باشد چون صحبتهایی که مابین ما رد وبدل می شود انسان را همواره به یاد خدا و اهل بیت می اندازد و این نعمت بزرگ را مدیون عنایت و کرم آقا می دانم. چون از ایشان خواسته ام و ایشان نیز این دوستان را همسفر من قرار داده اند. یک مسئله جالب این است که همسفرهایم نیز همین درخواست را از آقا داشته و دارند که همسفرهایشان از جنس خودشان باشد. من با اکثر این همسفرها دوستی صمیمی شده ام و از این نظر بسیار خوشحالم. به نظر شما آقایی به این مهربانی و رئوفی کسی می تواند جز آقا علی بن موسی الرضا باشد.
طبقه بندی: عنایات و کرامات آقا ،
[ سه شنبه 10 بهمن 1391 ] [ 09:18 ب.ظ ] [ محمودرضا خورشیدیان ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای من ثابت شده است تا دلت شکسته نشود برای زیارت آقا علی بن موسی الرضا دعوت نخواهی شد و به محض اینکه به یاد آقا و حرم با صفایش بیفتی و دلت شکسته شود و قطره ای اشک در چشمت جمع شود یقین بدان که از طرف آقا دعوت شده ای و هر چه سریعتر باید خود را آماده این سفر پربرکت و معنوی بنمایی و این را در ذهنت بسپار کسی را که آقا دعوتش نماید خود آقا به استقبالش می آید و در تمام ایام سفر مراقبش خواهد بود و موقع برگشت بدرقه اش می نماید چرا که او زائرانش را بسیار دوست می دارد
اینجانب خادم الرضا محمود رضا خورشیدیان روز چهارشنبه سوم شعبان 1434 قمری مصادف با تولد امام حسین (ع) توسط امام رضای عزیز مفتخر به خادمی حضرتش شدم انشالله که همیشه لایق این عنایت باشم.

خداوند را شکر و سپاس می گویم که توفیق خادمی حضرت عبدالعطیم حسنی (ع) را نیز در تاریخ 10 شهریور 1395 مصادف با 27 ذی القعده 1437 عطا نموده است.
نایب الزیاره شما باشیم در
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب