تبلیغات
خاطرات زیارت امام رضا (ع)

خاطرات زیارت امام رضا (ع)
فدای مهربونی ات بشم
قالب وبلاگ

روزی اینجانب با یکی از خادمان آقا که دربان بودند در صحن آزادی ورودی حرم سر صحبت را باز نمودم  ایشان خاطره چگونگی خادم شدنشان را برای من اینگونه نقل نمودند.

چند سالی بود که برای خادمی ثبت نام نموده بودم ولی هیچ خبری نشد روزی که به حرم آقا آمده بودم دیدم عده ای از خادمان در حال جارو کشیدن صحن می باشند در این لحظه دلم گرفت و با چشمی اشک آلود رو به حضرت نمودم و گفتم آقا از همه جا آمدند و خادم شما شدند چطور من که بچه محل شما هستم و اهل مشهدم افتخار خادمی را پیدا نمی کنم. چند روز گذشت دیدم از آستان قدس تماس گرفتند که بیا کارهایت را انجام بده و مراحل خادم شدن را طی کن و حدود بیست سال است که از آن روز می گذرد کافیست دلت شکسته شود و از آقا کاری را بخواهی می بینی که فوراً عنایت آقا شامل حالت می شود.
طبقه بندی: عنایات و کرامات آقا ،
[ شنبه 14 بهمن 1391 ] [ 05:00 ب.ظ ] [ محمودرضا خورشیدیان ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای من ثابت شده است تا دلت شکسته نشود برای زیارت آقا علی بن موسی الرضا دعوت نخواهی شد و به محض اینکه به یاد آقا و حرم با صفایش بیفتی و دلت شکسته شود و قطره ای اشک در چشمت جمع شود یقین بدان که از طرف آقا دعوت شده ای و هر چه سریعتر باید خود را آماده این سفر پربرکت و معنوی بنمایی و این را در ذهنت بسپار کسی را که آقا دعوتش نماید خود آقا به استقبالش می آید و در تمام ایام سفر مراقبش خواهد بود و موقع برگشت بدرقه اش می نماید چرا که او زائرانش را بسیار دوست می دارد
اینجانب خادم الرضا محمود رضا خورشیدیان روز چهارشنبه سوم شعبان 1434 قمری مصادف با تولد امام حسین (ع) توسط امام رضای عزیز مفتخر به خادمی حضرتش شدم انشالله که همیشه لایق این عنایت باشم.

خداوند را شکر و سپاس می گویم که توفیق خادمی حضرت عبدالعطیم حسنی (ع) را نیز در تاریخ 10 شهریور 1395 مصادف با 27 ذی القعده 1437 عطا نموده است.
نایب الزیاره شما باشیم در
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب