تبلیغات
خاطرات زیارت امام رضا (ع)

خاطرات زیارت امام رضا (ع)
فدای مهربونی ات بشم
قالب وبلاگ

هفته گذشته که در مشهد بودم یکی از بستگانم با من تماس گرفت و گفت اگر می شود برای اینکه برنامه استخدام من حل شود به آقا امام رضا بفرما که برایم دعا بفرمایند و مبلغی را نیز گفتند که بداخل ضریح بیاندازم. ایشان گویا به علتی در مرحله مصاحبه مورد ایراد قرار گرفتند و وضعیتش مشخص نبود که چه می شود لذا ناراحت بودند. من نیزپیغام ایشان را به امام رساندم و گفتم که آقا جان فلانی التماس دعا دارند و آن مبلغ را نیز در ضریح انداختم. بعد از حدود 3 روز به گوشم رسید که شخص مصاحبه کننده از کار برکنار شد و امور استخدام به کس دیگری واگذار شد و در روز چهارم به ایشان گفتند بیا برای آزمایش و تشکیل پرونده ، ایشان خود را مدیون امام رضا می دانند و از اینکه آقا در مدت زمان بسیار کوتاهی کارشان را حل نموده بود بسیار خوشحال بودند. قربانت برم امام رضای مهربان که به یاد همه ما هستی.
طبقه بندی: عنایات و کرامات آقا ،
[ چهارشنبه 18 بهمن 1391 ] [ 07:35 ب.ظ ] [ محمودرضا خورشیدیان ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای من ثابت شده است تا دلت شکسته نشود برای زیارت آقا علی بن موسی الرضا دعوت نخواهی شد و به محض اینکه به یاد آقا و حرم با صفایش بیفتی و دلت شکسته شود و قطره ای اشک در چشمت جمع شود یقین بدان که از طرف آقا دعوت شده ای و هر چه سریعتر باید خود را آماده این سفر پربرکت و معنوی بنمایی و این را در ذهنت بسپار کسی را که آقا دعوتش نماید خود آقا به استقبالش می آید و در تمام ایام سفر مراقبش خواهد بود و موقع برگشت بدرقه اش می نماید چرا که او زائرانش را بسیار دوست می دارد
اینجانب خادم الرضا محمود رضا خورشیدیان روز چهارشنبه سوم شعبان 1434 قمری مصادف با تولد امام حسین (ع) توسط امام رضای عزیز مفتخر به خادمی حضرتش شدم انشالله که همیشه لایق این عنایت باشم.

خداوند را شکر و سپاس می گویم که توفیق خادمی حضرت عبدالعطیم حسنی (ع) را نیز در تاریخ 10 شهریور 1395 مصادف با 27 ذی القعده 1437 عطا نموده است.

خداوند را شاکرم که با مرحمت بیکرانش ، حقیر را مورد لطف قرار می دهند و اهل بیت عزیز که واسطه فیض می باشند. الحمدالله که پنج شنبه 13 تیر ماه 1398 کارهای خادمی اینجانب که مصادف با اول ذیعقعده 1440 و میلاد حضرت معصومه س بود انجام گردید و اولین شیفت نیز در کفشداری 13 حرم مطهر در مورخ 24 مرداد ماه 98 انجام شد.
نایب الزیاره شما باشیم در
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب