تبلیغات
خاطرات زیارت امام رضا (ع)

خاطرات زیارت امام رضا (ع)
فدای مهربونی ات بشم
قالب وبلاگ

با قطار دلیجان ساعت 3 بعدالظهر به سمت مشهد مقدس حرکت نمودم حدود ساعت 2 شب به مشهد رسیدم ماشینی را دربست نمودم و جلوی درب ورودی باب الجواد پیاده شدم. از اینکه ساعت 2.5 نیمه شب حرم بودم خوشحال بودم  چون به نظر من زیارت آقا در شب جمعه و آن هم در ساعات نیمه شب به انسان حال عجیبی می بخشد. آقا را با حالی عجیب زیارت نمودم و نماز و دعا و قرآن خواندم تا اذان صبح بعد از اذان صبح به سمت راه آهن حرکت نمودم. سوار قطار شدم و بغل دست ام جوانی حدود 35 ساله بود به گفته خودش کارمند ارتش بود و با سربازان بسیار مهربان و با گذشت رفتار می کرد. انسانی مومن و از خانواده ای متدین بود صحبتهای بسیار ما بین ما رد وبدل شد و من از ایشان درس مهربانی و گذشت گرفتم حدود ساعت 4.30 دقیقه بعد الظهر به تهران رسیدم.
طبقه بندی: خاطرات چهل هفته زیارت آقا ،
[ چهارشنبه 18 بهمن 1391 ] [ 08:08 ب.ظ ] [ محمودرضا خورشیدیان ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای من ثابت شده است تا دلت شکسته نشود برای زیارت آقا علی بن موسی الرضا دعوت نخواهی شد و به محض اینکه به یاد آقا و حرم با صفایش بیفتی و دلت شکسته شود و قطره ای اشک در چشمت جمع شود یقین بدان که از طرف آقا دعوت شده ای و هر چه سریعتر باید خود را آماده این سفر پربرکت و معنوی بنمایی و این را در ذهنت بسپار کسی را که آقا دعوتش نماید خود آقا به استقبالش می آید و در تمام ایام سفر مراقبش خواهد بود و موقع برگشت بدرقه اش می نماید چرا که او زائرانش را بسیار دوست می دارد
اینجانب خادم الرضا محمود رضا خورشیدیان روز چهارشنبه سوم شعبان 1434 قمری مصادف با تولد امام حسین (ع) توسط امام رضای عزیز مفتخر به خادمی حضرتش شدم انشالله که همیشه لایق این عنایت باشم.

خداوند را شکر و سپاس می گویم که توفیق خادمی حضرت عبدالعطیم حسنی (ع) را نیز در تاریخ 10 شهریور 1395 مصادف با 27 ذی القعده 1437 عطا نموده است.
نایب الزیاره شما باشیم در
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب