تبلیغات
خاطرات زیارت امام رضا (ع)

خاطرات زیارت امام رضا (ع)
فدای مهربونی ات بشم
قالب وبلاگ
یکی از کارمندان آستان قدس که مسئول انتخاب خادمان برای قسمتهای مختلف از جمله دارالقرآن می باشد و مسئول ثبت نام بوده  جناب آقای آماره می باشد ایشان شخصی مهربان و بسیار جا افتاده برای این مسئولیت بوده و گویا افرادی را که برای خادمی  حضرت معرفی می نماید بنابر اختیار ایشان نیست و من این امر را بدستور حضرت می دانم که فقط از طریق ایشان انجام می شود . البته باید بگویم نه اینکه ایشان آگاهانه این کار را انجام می دهد بلکه این حضرت امام رضای عزیزمان است که بر کار ایشان ناظر بوده و هر موقع که حضرت راضی باشند به طریقی در دل این شخص می اندازد و در حقیقت ایشان فرمان حضرت را انجام می نماید. در مواردی که من ناظر بر انتخاب خادمان بودم متوجه شدم که ایشان گویی وسیله ای از طرف حضرت هستند. در مواردی که ما شهرستانیها که با مشکلات فراوان برای خدمت در زمان مشخص به خدمت حضرت می رسیم و گاهی با بعضی ناملایمات روبرو می شویم  و موارد را به ایشان انعکاس می دهیم با کمال سعه صدر ما را دلجویی می نمایند . انشالله خداوند ایشان را حفظ نماید . ایشان اکنون در قسمت اداره عمومی آستان قدس در داخل صحن جمهوری و در زیر گلدسته مشغول ثبت نام و در خواست پذیرش متقاضیان عزیز می باشند.


طبقه بندی: خاطرات پراکنده زیارت آقا ،
[ شنبه 18 آبان 1392 ] [ 08:09 ب.ظ ] [ محمودرضا خورشیدیان ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای من ثابت شده است تا دلت شکسته نشود برای زیارت آقا علی بن موسی الرضا دعوت نخواهی شد و به محض اینکه به یاد آقا و حرم با صفایش بیفتی و دلت شکسته شود و قطره ای اشک در چشمت جمع شود یقین بدان که از طرف آقا دعوت شده ای و هر چه سریعتر باید خود را آماده این سفر پربرکت و معنوی بنمایی و این را در ذهنت بسپار کسی را که آقا دعوتش نماید خود آقا به استقبالش می آید و در تمام ایام سفر مراقبش خواهد بود و موقع برگشت بدرقه اش می نماید چرا که او زائرانش را بسیار دوست می دارد
اینجانب خادم الرضا محمود رضا خورشیدیان روز چهارشنبه سوم شعبان 1434 قمری مصادف با تولد امام حسین (ع) توسط امام رضای عزیز مفتخر به خادمی حضرتش شدم انشالله که همیشه لایق این عنایت باشم.

خداوند را شکر و سپاس می گویم که توفیق خادمی حضرت عبدالعطیم حسنی (ع) را نیز در تاریخ 10 شهریور 1395 مصادف با 27 ذی القعده 1437 عطا نموده است.
نایب الزیاره شما باشیم در
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب