تبلیغات
خاطرات زیارت امام رضا (ع)

خاطرات زیارت امام رضا (ع)
فدای مهربونی ات بشم
قالب وبلاگ
بعد از مدتی که از شروع خادمی اینجانب گذشت روزی در ماموریت کاری بودم که از آستان قدس با من تماس گرفتند و گفتند که برای فلان روز جهت مصاحبه بیائید من نیز متوجه روز ی که گفتند نشدم وقتی سر تاریخ رفتم دیدم هیچ خبری نیست ومکانی که من قرار بود سر ساعت آنجا باشم بسته است با شماره ای که با من تماس گرفته بودند زنگ زدم و گفتم که آمدم ولی شما نیستید فرمودند که شما قرار بود دیروز بیائید ولی امروز امدید و متوجه شدم که اشتباه کردم خواهش کردم که حالا آمده ام لااقل از من مصاحبه بگیرید اول گفتند نمی شود ولی با اصرارهای من قرار شد فردا صبح مصاحبه بدهم . وقتی به زیارت آقا رفتم به آقا عرض کردم که آقا جان خودتان باید این مساله را درست نمائید و من کاری به این مسائل ندارم وقتی خودتان خواستید من خادم شوم خودتان نیز کارهای من را درست نمائید. فردا وقتی برای مصاحبه معرفی شدم پیش مصاحبه گر رفتم ولی باورتان نمی شود با دیدن من گویی همه مسئله برعکس شد و مصاحبه گر با دو تا سه سوال نمره عالی به من داد و من برگشتم به اتاقی که مسئول قسمت پذیرش بود. ایشان با دیدن من گفت مصاحبه نشدی گفتم چرا مصاحبه شدم گفت چقدر زود و باورش نمی شد که در مدت کوتاهی بروم مصاحبه و نمره عالی بگیرم. ایشان نیز بابت حرم شناسی سوالاتی از من نمودند و گفتند که می توانید برای خادم شدن در فلان قسمت خودتان را اماده نمائید من تعجب کردم چون من خودم خادم بودم و فکر نمی کردم که از قسمت دیگر نیز درخواست خادمی آقا را به من بدهند و من خوشحال از اینکه اقا دوست دارد من در چند قسمت حرم خدمت ایشان و زائران عزیزش را بنمایم. انشالله که لیاقتش را داشته باشم و این توفیق از من گرفته نشود.


طبقه بندی: خاطرات پراکنده زیارت آقا ،
[ یکشنبه 19 آبان 1392 ] [ 08:50 ب.ظ ] [ محمودرضا خورشیدیان ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای من ثابت شده است تا دلت شکسته نشود برای زیارت آقا علی بن موسی الرضا دعوت نخواهی شد و به محض اینکه به یاد آقا و حرم با صفایش بیفتی و دلت شکسته شود و قطره ای اشک در چشمت جمع شود یقین بدان که از طرف آقا دعوت شده ای و هر چه سریعتر باید خود را آماده این سفر پربرکت و معنوی بنمایی و این را در ذهنت بسپار کسی را که آقا دعوتش نماید خود آقا به استقبالش می آید و در تمام ایام سفر مراقبش خواهد بود و موقع برگشت بدرقه اش می نماید چرا که او زائرانش را بسیار دوست می دارد
اینجانب خادم الرضا محمود رضا خورشیدیان روز چهارشنبه سوم شعبان 1434 قمری مصادف با تولد امام حسین (ع) توسط امام رضای عزیز مفتخر به خادمی حضرتش شدم انشالله که همیشه لایق این عنایت باشم.

خداوند را شکر و سپاس می گویم که توفیق خادمی حضرت عبدالعطیم حسنی (ع) را نیز در تاریخ 10 شهریور 1395 مصادف با 27 ذی القعده 1437 عطا نموده است.
نایب الزیاره شما باشیم در
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب